Medarbetare


Oskar Wikdahl, 100%, Lund
Vikarierande verksamhetsledare
073-8522751
oskar.wikdahl@elungdom.se

 

Malin Henningsson, 75%, Nordöstra Skåne
Ungdomssekreterare
malin.henningsson@elungdom.se

Maria Rubenson, 75%, Ängelholm
Ungdomssekreterare
maria.rubenson@elungdom.se


Amandus Einarsson, 90%, Lund
Medieansvarig ungdomssekreterare
amandus.einarsson@elungdom.se

Ungdomsledare 20/21 (elever på ELUs ledarutbildning)


 

Daniel och Johan, Lund
ungdomsledarna@elungdom.se

Alma och Märta (bild saknas), Ängelholm
ungdomsledarna@elungdom.se

Föräldralediga


Benedicte Artman, Ängelholm 
(föräldraledig under 2021/22)
Ungdomssekreterare
benedicte.artman@elungdom.se


Anna Swahn, Lund (föräldraledig under 2021)
Ungdomssekreterare
anna.swahn@elungdom.se


Jakob Andersson, Örkelljunga
(föräldraledig 2021/22)
Verksamhetsledare
Mobil: 0737 – 27 56 81
jakob.andersson@elungdom.se